Ať již do zahraničí cestujete na studijní pobyt, za turistikou, sportem nebo jen odpočinkovou dovolenou, nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění. Úraz nebo lékařské ošetření v zahraničí může přijít pěkně draho. Cestovní pojištění pořídíte již od pár desítek korun. Za to máte jistotu, že vaše pojišťovna uhradí veškeré náklady spojené s ošetřením a léčbou do výše sjednaného pojistného plnění.

Rizika krytá cestovním pojištěním

Cestovní pojištění kryje zejména hospitalizaci, léčebné výlohy, lékařská ošetření, hospitalizaci, nezbytné léky a repatriaci do vlasti.

Pojištění navíc stojí pouze pár desítek korun denně a vaše celkové náklady na dovolenou nijak výrazně nezvýší. Rozhodně méně, než pokud byste léčbu měli uhradit z vlastní peněženky. Obzvlášť doporučujeme sjednat si cestovní pojištění do zahraničí, na hory i lyže.

Ke standardnímu cestovnímu pojištění si lze zvolit celou řadu doplňkového připojištění, která myslí na ztrátu vašich zavazadel, nebo na storno poplatky při zrušení vaší cesty.

Druhy připojištění:

  • připojištění ztráty zavazadel
  • připojištění úrazu
  • připojištění zimních a rizikových sportů
  • připojištění odpovědnosti
  • připojištění pracovní cesty
  • připojištění nevyužité dovolené
  • připojištění právní ochrany
  • připojištění veterinární léčby
  • rozšířené asistenční služby

Nejvýhodnější cestovní pojištění

Na našich stránkách naleznete nejširší nabídku srovnání cen cestovního pojištění, ze které si vybere opravdu každý. Cestujete za adrenalinovými sporty nebo za odpočinkovou dovolenou u pláže? Pro každého máme produkt přesně na míru.

Díky naší online kalkulačce během několika vteřin zjistíte ceny a nabídku všech dostupných produktů. Oproti kamenným pobočkám navíc ušetříte až desítky procent z běžné ceny. U nás naleznete nejlevnější cestovní pojištění na trhu.

Jak pojištění sjednat?

Cestovní pojištění lehce sjednáte přes internet. Objednat ho můžete i vašim přátelům. Potřebujete k tomu pouze jména a rodná čísla pojišťovaných osob. Cestovní pojištění online je možné sjednat již od jednoho dne. Maximální hranice doby platnosti je 365 dní.

Pojištění navíc sjednáte i na poslední chvíli. Po zaplacení objednávky kartou vám e-mailem zašleme pojišťovací kartičku, kterou si vytisknete a můžete vyrazit na cesty. Neriskujte zbytečně své zdraví a finance. Před cestou se vždy pojistěte!

cestovni-pojisteni-pojistovny-loga