Havarijní pojištění je dobrovolným produktem, kterým lze ochránit motorové vozidlo v případě havárie, odcizení, vandalismu nebo živelným pohromám. Způsobíte-li dopravní nehodu, jsou vzniklé škody třetím osobám uhrazeny z povinného ručení. To se však netýká vašeho automobilu, na který se v případě vlastního zavinění nehody povinné ručení nevztahuje.

Abyste svůj vůz ochránili před každodenními riziky, je zde havarijní pojištění, které je ideálním doplňkem povinného ručení.

Rizika krytá havarijním pojištěním

Denně jsou naše automobily vystaveny mnoha rizikům. To platí zvláště u dražších vozů. Jakmile se vám stane nehoda, nebo je váš vůz odcizen, můžete ho rovnou odepsat. Místo toho, abyste definitivně přišli o své vynaložené finance, se raději proti hrozícím rizikům pojistěte. Budete tak mít jistotu, že se vám podstatná část financí vrátí. U nás si havarijní pojištění auta i motocyklu sjednáte z pohodlí domova během několika málo minut.

Havarijní pojištění chrání před riziky:

  • škody v důsledku havárie
  • odcizením vozidla nebo jeho částí
  • poškození či zničení vozidla živelnými vlivy
  • vandalismem

V rámci havarijního pojištění se lze pojistit proti všem rizikům tzv. All Risk nebo si můžete vybrat vhodnou kombinaci na krytí zmíněný rizik.

Neriskujte zbytečně ztrátu svého majetku a rizikům včas předcházejte. U nás naleznete nejlevnější havarijní pojištění.

Úspora financí díky online srovnání

Prostřednictvím online srovnání havarijního pojištění jednoduše během několika minut porovnáte všechny dostupné produkty havarijního pojištění. Při výběru nejvhodnějšího produktu zohledněte kvalitu nabízených asistenčních služeb a deklarovanou rychlost likvidace pojistné události.

Výslednou cenu havarijního pojištění ovlivňuje řada parametrů, kterými jsou cena a stáří vozidla, míra spoluúčasti a také úroveň zabezpečení vozidla. Zajímá vás, kolik by havarijní pojistka stála? Naše kalkulačka havarijního pojištění vám to sdělí. Vyzkoušejte!

Nečekejte, až dojde k odcizení nebo poškození vašeho vozu. Sjednejte si havarijní pojištění online a ještě dnes obdržíte smlouvu s pojišťovnou.