Pojištění domácnosti patří k základním pilířům pojištění vůbec. S běžným provozem domácnosti je spojeno mnoho rizik, které mají za následek velké finanční ztráty. V případě nehody, živelné pohromy a dalších rizik nepřijdete o celý majetek. Jeho ztráta je finančně vykompenzována. Navíc oproti nákladům, které s sebou nesou poškození nemovitosti, nebo jejího vybavení, není pojištění domácnosti drahou záležitostí.

Proti čemu pojištění domácnosti chrání?

Pojištěním domácnosti ochráníte své movité věci, které jsou součástí vybavení bytu nebo zařízení, která k provozu domácnosti slouží. A to bez ohledu, zda jsou umístěné v bytě nebo v uzamykatelných nebytových prostorách, jakými jsou sklepy a garáže.

V rámci pojištění domácnosti si lze také připojistit ceniny a peníze, cenné papíry, klenoty, šperky, drahé kovy a kameny, audiovizuální a výpočetní techniku, fotografické přístroje, jízdní kola, kuchyňské a jiné domácí přístroje a osobní věci členů domácnosti.

Součástí pojištění domácnosti jsou také stavební součásti bytu, jakými jsou podlahy, obklady a další.

Pojištění domácnosti se vztahuje na rizika:

  • vloupání
  • požáru
  • povodně
  • úderu blesku
  • vytopení a další

Pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti vychází z obdobného principu jako pojištění domácnosti. Vztahuje se zejména na pojištění rodinných a bytových domů, chat a chalup, garáží, pozemků a staveb, jakými jsou ploty, bazény, skleníky a další. Pojištění domu a bytu – srovnání vám umožní náš srovnávací systém.

Nejkvalitnější pojištění domácnosti

U nás si přehledně vyberete z mnoha druhů pojištění nemovitosti a domácnosti. Naše online kalkulačka za vás provede srovnání cen pojištění domácnosti a nabídne vám přehledně seřazeny nejkvalitnější, ale i nejlevnější produkty.

Při výběru vhodného produktu se především zaměřte na výši spoluúčasti a na jaká konkrétní rizika se smlouva vztahuje. Nebudete-li si vědět rady, vždy vám ochotně pomohou naši specialisté.

Nabízíme nejlevnější pojištění domácnosti, proto nepodceňujte rizika a spočítejte si výši pojistky pro vaši nemovitost nebo domácnost.