Povinné ručení je zákonem stanovené pojištění, které se vztahuje veškerá motorová vozidla provozována na pozemních komunikacích. V případě vzniku nehody je z povinného ručení hrazena škoda způsobená třetím osobám. Vzniklá škoda se hradí vždy z povinného ručení viníka nehody a nevztahuje se na škody vzniklé na jeho vozidle a majetku.

Srovnání povinného ručení

Na trhu existují desítky společností, které poskytují povinné ručení motorových vozidel. Ke svým produktům nabízí nejrůznější příplatkové doprovodné produktu. Není proto lehké se na trhu s povinným ručením orientovat a zbytečně za pojistku neutrácet.

Díky online srovnání povinného ručení získáte podrobný přehled cen pojistek u všech pojišťoven působících na českém trhu. Snadno si tak vyberete nejvhodnější produkt, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Navíc nemusíte jezdit na nejbližší pobočku pojišťovny. U nás si povinné ručení auta i motocyklu sjednáte z pohodlí domova během několika málo minut. S naším srovnávačem povinného ručení ušetříte čas a peníze.

Úspora financí

Sjednání povinného ručení přes internet je o desítky procent levnější než v kamenných pobočkách pojišťovny. U nás naleznete nejlevnější povinné ručení. Ušetřit můžete až 70 %! Vyzkoušejte v naší kalkulačce, o kolik méně můžete za povinné ručení platit.

Porovnání povinného ručení je zcela zdarma. Stačí, když do kalkulačky zadáte parametry svého vozu a za několik vteřin vám nabídneme nejlepší varianty povinného ručení od mnoha pojišťoven.

Jak sjednat povinné ručení online?

Jakmile si vyberete produkt, který vám nejvíce vyhovuje, můžete si ho také během několika málo okamžiků zdarma sjednat. K sjednání budete potřebovat pouze malý technický průkaz a občanský průkaz. Pokud si nebudete vědět rady, ochotně vám pomohou naší specialisté. Po dokončení objednávky vám kurýrem zašleme pojistné smlouvy, které podepíšete a v jedné verzi nám odešlete zpět. Ještě dnes můžete mít uzavřené výhodné povinné ručení. Proto neváhejte a sjednejte si povinné ručení online.

Srovnejte nabídky pojišťoven online do minuty. Ceny již od 1 240 Kč ročně!

pojistovny-povinne-ruceni